Registrace hráčů je otevřena!

Noví hráči se mohou registrovat na této stránce (odkaz).
Hráči registrovaní v minulých letech si pouze po přihlášení obnoví staré/založí nové postavy.


Přihlášení pro registrované

NarutoLARP Profile

Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Obnovení zapomenutého hesla / přezdívky

Seznam registrovaných

Hráči

Sensei
Lukáš Sochor (Goldy)

Team 1
Jméno: Hiroto Oyaji
Úroveň: Jonin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Veronika Jurníková (Verison)

Team 1
Jméno: Ayoki Ryo
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Tereza Hudečková (Septima)

Team 1
Jméno: Ayoki Rini
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Anna Netušilová (Viridi)

Team 1
Jméno: Akari Neru
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Sensei
Milada Škývarová (Kazma)

Team 1
Jméno: Yoru
Úroveň: Chunin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

jord

Team 1
Jméno: Okami Noha
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Michal Samson (Reyza)

Team 1
Jméno: Saiba
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Tomáš Kovář (Walter)

Team 1
Jméno: Děda Kaito
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Sensei
Nick

Team 1
Jméno: Makoto
Úroveň: Jonin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Anna Kováříková (Aňa)

Team 1
Jméno: Hyuuga Himezuru
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Karel Hubáček (Karel)

Team 1
Jméno: Arata Shimura
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Lukáš Niesner (Lukáš)

Team 1
Jméno: Postava zatím neschválena
Úroveň:
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Sensei
Tomáš Kekrt (Krtek)

Team 2
Jméno: Hyuuga Hide
Úroveň: Jonin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Miki

Team 2
Jméno: Azuma Hatake
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Ondra Šanovec (Ondra)

Team 2
Jméno: Hiwaninašipan Uzumaki
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Zdeněk Rajtr (Tellsek)

Team 2
Jméno: Tentó Hjúga
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Sensei
Dušan Coufal (cufi)

Team 2
Jméno: Hajime Karou
Úroveň: Chunin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Oliver Szabó (Ghuli)

Team 2
Jméno: Ghulitam Agotchi
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Jan Klos (Ilicius)

Team 2
Jméno: Postava zatím neschválena
Úroveň:
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Vévule

Team 2
Jméno: Daisuke Momochi
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Sensei
fox2

Team 3
Jméno: Seglei Gatughan
Úroveň: Chunin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Michal Karban (misuliny)

Team 3
Jméno: Hoshi Kuro
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Viktor Drozd (Taz)

Team 3
Jméno: Moriyama Kensei
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Rostislav Voldřich (Rostislav)

Team 3
Jméno: Kotesu
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Sensei
Pavel Hrabovský (Mordraug)

Team 1
Jméno: Yomi Sanada
Úroveň: Chunin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Kryštof Novák (Štofi)

Team 1
Jméno: Toshikatsu Saze
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Matěj Maholiak (Mahoney)

Team 1
Jméno: Postava zatím neschválena
Úroveň:
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Libor Mrtvý (Sahalus)

Team 1
Jméno: Arano
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Sensei
Marek Stojan (Eskel)

Team 1
Jméno: Shirogane Hakuto
Úroveň: Chunin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Tereza Zosinčuková (Zosi)

Team 1
Jméno: Sunano Hayate
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Jiří Houska (Joji)

Team 1
Jméno: Joji
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Eliška Havlíčková (IaIo)

Team 1
Jméno: Machiko
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Sensei
Filip Sklenařík (Mordýř)

Team 2
Jméno: Masao Lizuka
Úroveň: Chunin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Tomáš Volný (Wizardy)

Team 2
Jméno: Daimaru
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Tereza Bejblíková (réza)

Team 2
Jméno: Niwatori Hino
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Wrait

Team 2
Jméno: Yamato Kumagai
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Sensei
Dominik Dostál (Daien)

Team 1
Jméno: Airuhito
Úroveň: Jonin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Tescont

Team 1
Jméno: Koteji Aisa
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Matěj Chalupa (Wagaga)

Team 1
Jméno: Koteji Kou
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Kateřina Bezecná (Katanga)

Team 1
Jméno: Sureto Suki
Úroveň: Genin
Chakra:
Taijutsu:
Ninjutsu:
Genjutsu:

Nehráčské postavy

Ringo Kozue
HráčLucie Zapletalová (Lyrel)
Role:Čajovnice
Popis:Ringo Kozue se svojí rodinou přišla do Mrazové spolu s dalšími uprchlíky v průběhu Šesté války a nakonec tu zůstala. Krátce po válce si našla práci v Čajovně u Tří opičáků, kterou zde založil Kiname, člen legendární Konoha no Saru san, Opičí trojky z Listové, a za pár měsíců na to, k překvapení všech, dostala čajovnu do vlastnictví. Od té doby Ringo s rodinou čajovnu provozuje a ta se stala nedílnou součástí života v Mrazové.

Bestie

Edita Knotková (Keke)

Bestie
Úroveň:Jonin
Chakra:??
Taijutsu:??
Ninjutsu:??
Genjutsu:??

Malkom

Bestie
Úroveň:Jonin
Chakra:??
Taijutsu:??
Ninjutsu:??
Genjutsu:??

Martin Kekrt (Prcek)

Bestie
Úroveň:Jonin
Chakra:??
Taijutsu:??
Ninjutsu:??
Genjutsu:??

Juraj Poljovka (Bjorn)

Bestie
Úroveň:Jonin
Chakra:??
Taijutsu:??
Ninjutsu:??
Genjutsu:??

Pavel Herman (Jezevec)

Bestie
Úroveň:Jonin
Chakra:??
Taijutsu:??
Ninjutsu:??
Genjutsu:??

Tomáš Stejskal (Styg)

Bestie
Úroveň:Jonin
Chakra:??
Taijutsu:??
Ninjutsu:??
Genjutsu:??

Lucie Zapletalová (Lyrel)

Bestie
Úroveň:Jonin
Chakra:??
Taijutsu:??
Ninjutsu:??
Genjutsu:??

Barbora Strelcová (Borra)

Bestie
Úroveň:Jonin
Chakra:??
Taijutsu:??
Ninjutsu:??
Genjutsu:??